אדרנלין בשטח, ימי גיבוש, ימי כיף, כללי, ערב גיבוש

מתכננים לכם יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים

חברות ועסקים מודעים יותר ויותר לחשיבות של עבודת צוות נכונה ושל יחסים טובים בין העובדים על מנת שתפוקתם תהיה במיטבה. צוות מגובש הוא צוות יעיל יותר בכל המובנים. פעם בתקופה מוציאים המנהלים את עובדיהם ממקום העבודה ומתכננים יום גיבוש לעובדים. האפשרויות הראשונות שעולות כאשר מתכננים יום גיבוש לעובדים אלו אפשרויות של יציאה למסעדה, על האש, באולינג ובילויים בנאליים אחרים, שלא באמת מאתגרים את צוות העובדים ומהווים בסך הכול ערב נחמד אך עם תועלת סבירה בלבד.

יום גיבוש לעובדיםיום גיבוש לעובדיםיום גיבוש לעובדים

אתגרים מגבשים

יש להבדיל בין יציאה לסתם יום כיף, לבין יום גיבוש לעובדים אשר בסיומו מרגישים העובדים שעברו חוויה מכוננת ביחד עם עמיתיהם לעבודה. תכננו יום גיבוש לעובדים שלכם שיוציא אותם משגרת היום-יום, שיפתיע אותם ויוציא מהם צדדים חבויים. תכננו יום גיבוש לעובדים שבסופו יצאו עם הרגשה שהם מסוגלים לעשות הרבה יותר ממה שהם חשבו עוד באותו בוקר. עמידה משותפת באתגרים שונים תיצור אחווה ושותפות, כמו כן עזרה הדדית והרמוניה קבוצתית.

חברת אדרנלין בשטח

יום גיבוש מוצלח צריך להיות מתוכנן בקפידה. לרובכם הימים עמוסים בעבודה והזמן שנותר לתכנן אירועים שמעבר- כמו יום גיבוש לעובדים- הוא מועט למדי. חברת אדרנלין בשטח מעוניינת לחסוך מכם את הטרחה ולתכנן בשבילכם יום גיבוש לעובדים מא' ועד ת'. החברה מציעה מגוון רחב של אפשרויות מהן תוכלו לבחור על מנת לעצב לעצמכם יום גיבוש שמתאים לעובדים שלכם: החל מפיינטבול וקרבות לייזר-טאג, קארטינג פדלים, ירי ספורטיבי וחץ וקשת ועד מסלולי מכשולים, משימות קבוצתיות וסדנאות גיבוש. תוכלו גם לבחור את מיקום המאורע: מאזורים קרובים אליכם לנוחיות הגעת העובדים ועד מקומות רחוקים יותר ומיוחדים, להוצאת העובדים משגרת היום-יום. כל מה שנותר לכם הוא לבחור ולתת לחברת אדרנלין לעשות בשבילכם את השאר.

התקשרו עכשיו לחברת אדרנלין בשטח וקבלו את כל הפרטים לתכנון יום גיבוש לעובדים, כזה שלא יישכח- 1-700-50-56-50