אדרנלין בשטח, ימי גיבוש, ימי כיף, פיינטבול

משחק מלחמה פיינטבול

מה זה משחק מלחמה פיינטבול?

פיינטבול הוא משחק הדמיית לחימה באמצעות ירי כדורי צבע. משחק ירי פיינטבול מתאים למבוגרים, בני נוער וילדים והוא מוכר כפעילות ספורט לשעות הפנאי ולפיתוח מיומנויות.

 פיינטבול אדרנלין בשטח

למי מתאים משחק מלחמה פיינטבול?

משחק ירי פיינטבול מתאים כפעילות יום כיף, כהפעלה לשעות הפנאי , כפעילות ליום גיבוש צוותי,ימי הולדת , מסיבות סיום לבתי ספר, מסיבות רווקים ועוד. משחק מלחמה פיינטבול מומלץ על ידי משרד החינוך כפעילות קבוצתית. כך הוגדר משחק פיינטבול על ידי משרד החינוך: "משחק פיינטבול הוא פעילות שמטרתה העיקרית היא חווייתית אך בנוסף לכך היא תורמת לגיבוש ועבודת צוות, לתכנון אסטרטגי, לעבודה תחת לחץ ולפיתוח ביטחון עצמי."

פיינטבול אדרנלין בשטח

איך משחקים?

המשתתפים מקבלים הדרכה ראשונית ולאחריה מתחלקים לשתי קבוצות שכל אחת מסומנת בצבע מסויים. כל קבוצה מקבלת ציוד בצבע אחיד – סרבל, בגדי הסוואה, שכפ"צ, מסיכת מגן לפנים, רובה פיינטבול חציאוטומטי ומחסניות טעונות בכדורי צבע או טקטיקבול.


המשחק מתבצע בכמה סבבים באזור מיוחד המותאם למשחק מלחמה, הסוואה והסתתרות. כל קבוצה יורה כדורי צבע על הקבוצה המתחרה במטרה להוציא שחקנים מהקבוצה המתחרה מהמשחק. כל שחקן שנפסל מפונה ל"חדר הנפגעים" ולאחר מכן "קם לתחייה" בסיבוב הבא של המשחק.

אם אתם מתכננים יום כיף לעובדים, יום גיבוש או יום הולדת אתגרי – משחק מלחמה פיינטבול הוא פעילות מושלמת עבורכם. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על משחק מלחמה פיינטבול