יום הולדת, ימי גיבוש, ימי כיף, כללי

ימי הולדת אתגריים לילדים

ימי הולדת אתגריים לילדים – חוויה בלתי נשכחת

ימי הולדת אתגריים לילדים הם פתרון נפלא לכל מי שרוצה לחגוג יום הולדת אתגרי ובלתי נשכח. ילדים שחוגגים היום יום הולדת, דורשים הרבה יותר. מגוון אטרקציות, פעילויות, אוכל כיד המלך ועוד שאר פינוקים. אז נכון, ההורים נדרשים להרבה מאוד תכנונים והוצאת משאבים, אבל מה לא עושים למען הילד?

ימי הולדת אתגריים לילדים – מה האפשרויות?

ימי הולדת אתגריים לילדים עם קיר טיפוס

בכל רחבי הארץ ניתן למצוא מתחמי קירות טיפוס. חוויה מאתגרת הן לילדים והן למבוגרים. חוויה אתגרית מלאת אדרנלין. מלבד קירות הטיפוס ישנם גם מתקני גובה אתגריים, קפיצות פחד ועוד. קירות טיפוס הם פעילות מדהימה הן לימי הולדת והן לימי כיף, והם ממוקמים לרוב במקומות סגורים וממוזגים כך שאין שום מניע להגיע גם בימות הקיץ הלוהטים וימות החורף הגשומים. ישנם גם מקומות בהם קירות טיפוס בולדרינג, משמע, בלי חבלים ובלי רתמות. זוהי ההזדמנות של הילדים להשתולל, לפרוק אנרגיות וגם ליהנות מפעילות ספורטיבית.

ימי הולדת אתגריים לילדים עם מתנפחים

מתנפחים הינם פעילות מהנה מאין כמותה, אין ילד שלא יאהב לטפס על מתנפחים במגוון צבעים, צורות וגדלים. הרבה ילדים מבקשים מתנפחים ליום ההולדת וניתן להתאימם לפי גילאי הילדים. ישנם מתנפחים קלים יותר, וישנם מורכבים יותר. כל המתקנים הם בעלי תו תקן והם בטיחותיים. יום הולדת אתגרי עם מתנפחים ברמות קושי ואתגר שונות מתאימים לכל הגילאים ואפילו לימי הולדת למבוגרים.

ימי הולדת אתגריים לילדים עם חפשו את המטמון

כאן מדובר על הפעלות ארוכות ומגוונות. על מארגני המשחק להשקיע עד כמה שיותר יצירתיות וליצור משימות בעלות מעוף וכך הפעילות היא מאתגרת, מהנה וכייפית לילדים. ניתן לארגן את המשחק בכל מקום שהוא, בבית, בגינה או בחצר. את המתחם מחלקים לכמה תחנות, בכל תחנה שכזו ימצאו הילדים הוראות או כתב חידה, אותם יש לבצע על מנת להגיע לתחנה הבאה. על הילדים יהיה לעבור בין התחנות עד שיגיעו לתחנה האחרונה, שם נמצא המטמון. בהחלט ניתן להפריד בין הילדים ולחלקם לכמה קבוצות, או לחילופין שיפעלו כקבוצה אחת.

ימי הולדת אתגריים לילדים – יום הולדת מוטורי

כאן מדובר על חוויה שונה ומיוחדת, משהו שישלהב ויאתגר את הילדים, מובטחת חוויה בלתי נשכחת. זהו ספורט מוטורי עם מכוניות המופעלות על שלט, אפשר לארגן את האירוע בכל מקום, אפילו בבית, בגינה, בחצר או גינה ציבורית. החברה המפעילה את הפעילות המוטורית תגיע לכל מקום בו תבחרו, עם המכוניות והשלטים, עם מסלולים, ועם מערכת הגברה. קודם כל יסבירו לילדים כיצד מפעילים את המכוניות ולאחר מכן הם יוכלו לעסוק במרוצי מכוניות, משחקים ומיני הפעלות.

ימי הולדת אתגריים לילדים בסגנון הישרדות

ממש בדומה לתוכנית הטלוויזיה, הילדים יוכלו להשתתף בפעילות הישרדות. זהו יום של כיף הן לבנים והן לבנות עם פעילויות מקוריות ואיכותיות. משחק הישרדות המאורגן עם הרבה מאוד חשיבה ואהבה לילדים. ניתן לחגוג את יום ההישרדות בכל מקום, בבית, בחצר, בגינה ציבורית. מפעילי המשחק יביאו עימם תאורה מתאימה, יחלקו משימות מאתגרות לכל קבוצת ילדים, יארגנו תחרויות אתגריות, תחרויות חשיבה, יביאו עימם אביזרים הקשורים למשחק ההישרדות ויארגנו פעילות חברתית מגבשת.

רוצים לארגן לילד שלכם יום הולדת אתגרי בלתי נשכח? חפשו יום הולדת אתגרי בגוגל – תהנו!