אדרנלין בשטח, יום הולדת, כללי, פיינטבול

יום הולדת לגיל 9 – יום הולדת אתגרי

חוגגים יום הולדת לגיל 9

הבן או הבת חוגגים את יום הולדתם ה-9? ילדים בני 9 הם כבר ילדים בוגרים יחסית שאינם מסתפקים בהפעלות ימי הולדת דוגמת ליצנים וקוסמים.

שאלו את עצמכם: מה הילדים אוהבים באמת? אין ילד שלא אוהב לשחק, להשתובב, להוציא אנרגיות ולהתחרות בחבריו. על כן, יום הולדת אתגרי יכול להיות הרעיון המושלם בשביל יום הולדת לגיל 9.

בנוסף, אי אפשר להתעלם מהסטאטוס החברתי שתופס חשיבות כה מרכזית במסגרת הכיתתית כבר בכיתות ג' וד'. מסיבת יום הולדת מוצלחת ומושקעת לילד שלכם תתרום לסטאטוס החברתי שלו בכיתה ותגרום לבני כיתתו להמשיך לדבר עליה, ובמידה והייתה מוצלחת באמת, לחלוק חוויות ממנה גם מספר שבועות לאחריה.

ימי הולדת לגיל 9

יום הולדת לגיל 9 המאורגן ומופק היטב על ידי צוות מקצועי מונע מצב של ילדים משועממים שמתרוצצים בלי השגחה ומחפשים במה להעסיק את עצמם. ככל שהפעילות תהיה מרתקת ומהנה יותר, כך הילדים יפיקו ממנה את מלוא ההנאה.

אילו פעילויות ימצאו חן בעייני ילדים בני 9?

מניסיון שלנו בעבודה עם ילדים והפקת ימי הולדת אתגריים אנו יכולים להמליץ על מספר אטרקציות שזוכות לפופולאריות רבה בקרב שכבת גילאים זו.

פיינטבול – המשחק מתאים לילדים מגיל 8. הילדים מתים על המשחק הזה: הוא תחרותי, מעודד חשיבה אסטרטגית, דורש הרבה תנועה מהמשתתפים. הילדים נהנים לרוץ עם רובי הצבע, לירות ומנסים בכול דרך אפשרית לפסול את חברי הקבוצה היריבה ולנצח.

ירי בחץ וקשת – יכולים המשתתפים לירות במטרות ולמלא משימות ירי מאתגרות רבות בהנחיית צוות החברה.

בנוסף אוהבים הילדים לטפס על קירות טיפוס, להתחרות בקארטינג פדלים, לעבור מסלולי הישרדות וליטול חלק באטרקציות אקטיביות נוספות.

אם רציתם לשלב אדרנלין ביום הולדת של ילדכם מצאתם אותו כאן – חייגו: 1-700-50-56-50