יום הולדת אתגרי

כבר חגגתם ימי הולדת לילדים בכל דרך אפשרית? מחפשים דרך מקורית לחגוג יום הולדת? יש לנו הצעה בשבילכם יום הולדת אתגרי!

יום הולדת אתגרי לילדים

ימי הולדת לילדים השתנו מאוד. כבר אי אפשר לסמוך על משחקי חברה וריקודים כדי להעסיק את הילדים. התחרות גוברת, יש המון אטרקציות לימי הולדת ואתם רוצים שיום ההולדת של הילד שלכם לא ישכח. יום הולדת אתגרי הוא פתרון נהדר לחגיגת יום הולדת באווירה אחרת, מלאה בחוויות ושיתוף פעולה, כזו שמתאימה גם לילדים צעירים שכבר לא רוצים לחגוג כמו ילדים, לבני נוער ולמבוגרים.

 

יום הולדת אתגרי עם חברה מקצועית


אם אתם מתכננים יום הולדת אתגרי אתם זקוקים לשירותים של חברה שמתמחה בכך. חברת המפיקה יום הולדת אתגרי מחזיקה בציוד מתאים, צוות אשר יודע כיצד לסחוף ולכוון את המשתתפים למטרה וכמובן ניסיון רב בהפעלות דומות אשר מוסיף למקצועיות ולביצוע האיכותי.

כאשר נעזרים בחברה לארגון יום הולדת אתגרי אתם יכולים להיות שקטים ובטוחים ביכולת שלהם לנהל ולהדריך כמות של ילדים. תוכלו לרכוש חבילה הכוללת בתוכה מספר פעילויות ואתגרים וכך לתכנן יום הולדת אתגרי ומגוון, עשיר ובמחיר שפוי.


יום הולדת אתגרי – יום הולדת בלתי נשכח

יום הולדת אתגרי כולל בתוכו שלל פעילויות אתגריות כמו קרבות לייזרמשחק לחימה שבו כל ילדי הקבוצה מקבלים רובי לייזר והם נלחמים אחד בשני עד שהכדורים או "תקופות החיים" שלהם מסתיימים, משימות הישרדות בשטח, חפש את המטמון או משחק פיינטבול – משחק מלחמה עם רובים וכדורי צבע. בכל חבילה שתבחרו תוכלו לכלול גם ארוחה בשטח עם אוכל אהוב על ילדים; נקניקיות ושניצלים, צ'יפס, ספגטי ונשנושים מתוקים כמו גלידות וחטיפים. כל הפיעילויות הללו מתאימות גם למבוגרים ולנוער ונכללות בחבילות של ימי כיף לעובדים, ימי גיבוש ועוד. לחצו על הקישור לצפייה בחבילות יום הולדת שמציעה החברה

מחפשים רעיונות לימי הולדת נוספים? פנו אלינו, לקבלת יעוץ נוסף והצעות מחיר! 1-700-50-56-50