כללי

איך להפוך יום כיף לעובדים לארוע שיזכרו הרבה זמן.

כשהעסק מצליח אז כדאי לחגוג.

ארוע לעובדים זה מצויין. אין עסק מצליח שלא שואף לפנק את עובדיו ביום כיף ופינוקים. ארועים לעובדים ניתן למצוא במגוון רחב מאוד של סוגים. החל מפעילויות ספורטיביות דרך סדנאות שונות ועד מסיבות משובחות. יום כיף חוויתי לעובדים היא דרך מצויינת לגרום להם להרגשת משפחתיות ותחושת שייכות. בבואכם לעשות ארוע לעובדים הדבר הראשון אליו תצטרכו לשים לב זה המיקום. לוקיישן איכותי ומפנק, נניח כמו בקרחת יער ירוקה ויפה, ישאיר לכולם טעם מתוק וריח של עוד. הכנת המיקום חשובה ביותר ויש לוודא שלכל העובדים יש דרך להגיע לארוע. אם נמצא עובד שאיננו יכול להגיע ניתן לצוות אותו לאחד העובדים אחרים או לדאוג להסעה מרוכזת.

 

אחרי שבחרנו מיקום מושלם נצטרך לגרום לו להרגיש שמח וציורי, תפאורה או קישוטים ממוקמים היטב מכניסים את האורחים למצב של שמחה פנימית.

עיצוב נכון של ארוע יגיד עליכם שיש לכם תחכום וקלאס. ישנם סוגי קישוטים רבים והטובים שבהם הם בלונים. אפשר להגיד שבלונים הם בחירה מוצלחת להעברת מסרים ולכן משמשים בלונים לקידום מכירות. שימוש כזה מעיד על המסר הברור שבלונים יכולים להעביר לעובדים שלכם. בלונים לקישוט הארוע הם בדיוק כמו בלונים לקידום מכירות ומעבירים לעובדים שלכם מסר של שמחה וחופש. השתמשו באביזרים הנכונים בכדי להפוך את קרחת היער שלכם ללוקיישן שלא יישכחו.

אוכל טעים וכמה פינוקים.

 

ארוע עובדים מושלם מכיל אוכל בכל שלביו. בתחילת הארוע כאשר האורחים רק מגיעים נהוג להכין להם מזנון של מנות ראשונות ומפנקות. אל תחסכו בשלב זה, מחקרים מראים שאורחים בארועים שלא נהנים מהמנה הראשונה בדרך כלל לא זוכרים את הארוע לטובה. לאחר שלב הפתיחה מומלץ לדאוג לארוחת צהריים או ערב מפנקת ומלאה. מנה עקרית ומנה משנית זה הבסיס. בסיומה של הארוחה רצוי להגיש לאורחים קפה או תה חם וכמה מתוקים משוקולד. פינוקים שונים כמו פירות חתוכים ונישנושים מלוחים בזמן הארוע מומלצים מאוד.

 

להביא בר משקאות או לא ?

 

הרבה מנהלי עסקים פונים אלי בשאלה האם להביא בר משקאות חריפים לארוע העובדים שלהם. אני משתדלת להמליץ להם שזה מעשה שאיננו מומלץ. שתייה חריפה לרוב איננה מתאימה בין קולגות ועדיפה בארוע כמו חתונה. בנוסף מרבית העובדים מגיעים ברכבים הפרטיים ולא תרצו חס וחלילה שמישהו שאתם אחראים עליו יעלה על ההגה לאחר ששתה כמה כוסיות. שמרו על עצמכם ועל העובדים שלכם.